S.S.S.

Datametrik Bilgi Teknolojileri kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, doğruluk, açıklık, adalet ve güvenirlik gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler tarafımızdan alınacak olan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Eğitim sınıflarımız mevcut olup, paydaşlarımızın desteği ile ITIL, PMP, Redhat, Microsoft, Oracle, AWS, Linux, Agile, DevOps, CISSP, CEH, CISA, PSM, Docker, PostgreSql, Scrum, COBIT ve daha bir çok vendora ilişkin eğitim hizmeti vermekteyiz.
Evet, K.V.K.K. kapsamında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hukukçu iş ortaklarımız ve Siber Güvenlik takımımızın yanısıra K.V.K.K. konusunda uzman çalışanımız da bu alanda gerekli hizmeti sağlamaktadır.
Son kullanıcı farkındalığı, web, ağ, mobil, bulut, kaynak kod, DDoS, kablosuz ağ ve fiziksel cihazlarınıza yönelik sızma testleri hizmetiniz mevcut olup, Sertifikalı Siber Güvenlik Uzmanlarımız tarafından Danışmanlık ve Belgelendirme hizmeti verilmektedir.
Her ölçekte veri merkezi tasarım ve uygulama hizmetimiz mevcuttur. Sanallaştırma, Yedekleme, Veritabanı, Ağ, Güvenlik, İzleme ve Donanım noktasında ürün tedariği ve anahtar teslim projeler yapmaktayız.
Alanında uzman arkadaşlarımız teknik ekibimizde yer alıp Açık Kaynak uygulamalar konusunda destek vermektedirler. OpenStack ve Zimbra konusunda tasarım, analiz ve devreye alma hizmetimiz mevcuttur.
Windows Sistem Mimarı ve Sistem Yöneticisi arkadaşlarımız uçtan uca Windows Sunucu ve İstemcilerine destek vermektedirler.
Danışmanlık ana faaliyetimizin yanında Yazılım, Güvenlik, Sistem, IoT, ML, BC, AI ve Ağ  projelendirme hizmetlerimiz mevcuttur. Web sitemizin ana sayfasında veya ilgili sayfadan daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Evet yapıyoruz. Statik ya da dinamik (interaktif) uygulamalar ve mobil aplikasyonlar  tasarlayabiliyoruz. Yazılım mimarisi, uygulaması ya da entegrasyon süreçlerini profesyonel bir şekilde yürütebilecek Yazılım Uzmanlarımız ve DevOps Mühendislerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Mevcut uygulamalarınızdaki veri yapıları incelendikten sonra Teknik ekibimizin karar vermesi daha doğru olacaktır. Ancak SAP ve ODOO uygulamaları konusunda danışmanlık vermekteyiz.
Evet. Makine öğrenmesine dayalı zararlı algılama ve tehdit engelleme mekanizmalarının tasarlanması ve bu prensip ile çalışan uygulamalar yapmaktayız.
Tabii ki! Açık Kaynak Kodlu Uygulamaların kullanımı ve yaygınlaştırılmasını desteklemekteyiz. İşletim Sistemi, Uygulama ve Donanım katmanlarında destek, danışmanlık ve Uygulama hizmeti veren ekiplerimiz mevcuttur.